۷ ایده جذاب برای تزیین پرده‌های منزل

ایده‌های زیادی برای تزیین پرده‌های ساده وجود دارد. در این مطلب می‌خواهیم به بیان روش های تزیین پرده های منزل بپردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تزیین پرده‌های ساده با گل

می‌توانید با انواع گل‌های طبیعی و مصنوعی پرده‌های ساده را تزیین کنید. البته این کار به راحتی امکان‌پذیر نیست. زیرا باید سلیقه به خرج دهید. تزیین پرده‌های ساده با گل‌های طبیعی و مصنوعی بسیار زیباست و می‌توانید در بخش‌هایی از دکوراسیون خانه از این ایده استفاده کنید.

 

تزیین پرده‌های ساده با پاپیون

پاپیون‌های مختلف و رنگارنگ گزینه‌ خوبی برای تزیین پرده‌های ساده هستند. می‌توانید از آن‌ها به‌عنوان جمع‌کننده پرده استفاده کنید.

تزیین پرده‌های ساده با مروارید

تزیین پرده ساده با مروارید نیز یکی دیگر از روش‌های تزیین است که می‌توانید به‌کار ببرید. استفاده از مروارید در کنار گل، پاپیون یا سایر عناصر تزیینی می‌تواند زیباتر هم باشد.

تزیین پرده‌های ساده با پرده‌گیره‌های مکرومه

جمع‌کننده‌های پرده بهترین و آسان‌ترین راه برای تزیین پرده هستند. یعنی با یک انتخاب هوشمندانه و خلاقانه به راحتی بدون هیچ کار اضافی می‌توانید جانی دوباره به پرده‌های ساده خانه بدهید.

تزیین پرده‌های ساده با نمد

می‌توانید با پارچه‌های نمدی گل درست کنید، پاپیون یا پروانه درست کنید و از دست‌سازه‌های خود برای تزیین پرده‌های ساده استفاده کنید.

تزیین پرده‌های ساده با ریسه‌های نور

ریسه‌های نور فضا را به شدت رمانتیک و آرام می‌کنند. اتفاقا هرچقدر پرده ساده‌تر باشد، در کنار ریسه‌های نور جلوه‌ بیشتر و چشمگیرتری خواهد داشت.

تزیین پرده‌های ساده با کنف

یکی از روش های تزیین پرده های منزل استفاده از پارچه کنفی است. پارچه‌های کنفی یا طناب‌های کنفی نیز گزینه‌های خوبی برای تزیین پرده ساده هستند. می‌توانید آن‌ها را در کنار مروارید یا سنگ‌های زینتی برای تزیین پرده به‌کار ببرید یا از آن‌ها به‌عنوان جمع‌کننده پرده استفاده کنید.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.