هرگز از آینه روی این دیوارها استفاده نکنید

در این مطلب به معرفی بایدها و نبایدهای استفاده از آینه در منزل می‌پردازیم. اینکه آینه را کجا و چگونه استفاده کنید، بسیار مهم است. استفاده نابجا از آن‌ فضا را آشفته می‌کند و انرژی خوبی هم منتشر نمی‌کند.

دیوار پشت تلویزیون

یکی از بایدها و نبایدهای استفاده از آینه در منزل این است که هرگز برای تزیین دیوار پشت تلویزیون از آینه استفاده نکنید. به دلیل اینکه وقتی در مقابل تلویزیون می‌نشینید باعث خیرگی چشمان شما می‌شود. همچنین تمرکز شما هنگام تماشای تلویزیون را نیز از بین می‌برد.

دیوار پشت کاناپه

برای ایجاد احساس امنیت کامل، بهتر است برای تزیین دیوار پشت کاناپه از آینه استفاده نکنید. مبل را در مقابل دیوار قرار دهید. با قرار دادن آینه، روی دیوار پشت مبل یا تخت، این احساس امنیت، کاملا از بین خواهد رفت. در صورت تمایل می‌توانید آینه را بر دیوار روبه‌روی مبل قرار دهید.

دیوارهای روبه‌رو یا کنار هم

یک آینه بزرگ در هر فضایی، زیبا و جذاب است و نور و زیبایی را با خود به همراه می‌آورد ولی قراردادن دو آینه روبه‌روی هم مناسب نیست. چرا که باعث رفت و برگشت دائم انرژی و از نظر روحی حرکات بیش فعالانه و بی‌نظم می‌شود. همچین باعث شلوغی و بی‌نظمی در فضا می‌شود.

آینه در مقابل درب سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی در منزل فضایی است که دارای انرژی منفی است. اگر در دیوار مقابل سرویس بهداشتی از آینه استفاده کنید باعث می‌شود انرژی منفی از سرویس بهداشتی دوبرابر شده و به فضای داخل منزل منتقل شود.

دیوار روبه‌رو و بالای تختخواب

یکی از بایدها و نبایدهای استفاده از آینه در منزل این است که استفاده از آینه‌های زیاد در اتاق خواب چندان مناسب نیست. نباید آینه را روبه‌روی تخت قرار دهید. هر آینه‌ای که روبه‌روی تختخواب شما قرار بگیرد، انرژی شما که ممکن است منفی هم باشد را بازتاب می‌دهد.

آینه مقابل دیوار ورودی منزل

برخی افراد ترجیح می‌دهند برای ایجاد راحتی بیشتر، آینه‌ای نزدیک به در یا فضای ورودی قرار داده و در آخرین لحظه قبل از خروج از خانه نیز، از وضعیت ظاهری خود مطمئن شوند. اما آویزان کردن آینه روبه‌روی در ورودی خانه توصیه نمی‌شود، چرا که انرژی‌های بیرون خانه را دوبرابر کرده و به خانه انتقال می‌دهد.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.