هتلی شگفت‌انگیز در آغوش خلیج فارس

پس با ما همراه شوید تا با هتلی عجیب در ایران آشنا شوید. اگر اهل سفرهای ماجراجویانه باشید ترجیح می‌دهید به جای یک هتل لوکس پنج ستاره، جایی را انتخاب کنید که علاوه بر راحتی، نیاز کنجکاوی و طبیعت‌گردی شما را هم برطرف کند. جایی که بتوانید با منظره‌ یک دریاچه یا یک دشت و نوازش یک نسیم از خواب بیدار شوید. اگر عاشق چنین سفری هستید .

هتلی عجیب در ایران

هتل ترنج کیش

هتل‌های دریایی در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارند. تجربه‌ دلنشینی خواهد بود وقتی یک غذای دریایی تازه را در یک رستوران بدون سقف و با منظره‌ دریا میل می‌کنید و زیر پایتان یک کف شیشه‌ای است. خبر خوش آن‌که اگر این تجربه برای‌ شما وسوسه‌انگیز است، می‌توانید سری به هتل ترنج کیش بزنید. هتل ترنج کیش که بر روی آب‌های نیلگون خلیج‌فارس ساخته شده، می‌تواند یک خاطره‌ رویایی را برای شما رقم بزند. با اقامت در این هتل می‌توانید یکی از دل‌انگیزترین غروب‌های آفتاب را در همین کشور خودمان ببینید. می‌توانید وسط دریا باشید و یک دل سیر از هوای تازه‌ دریایی نوش جان کنید. می‌توانید روی کف شیشه‌ای اتاق‌ها راه بروید و به دریای زیر پایتان بنگرید.

معماری هتل ترنج کیش

مهندسین سازه، مشاوران و کادر اجرایی پروژه هتل ترنج کیش تلاش کرده‌اند تا این پروژه تماما دوستدار محیط زیست باشد و کمترین آسیب را به طبیعت وارد کند. برای ساخت این هتل تحقیقات و پژوهش‌های بی‌شماری انجام گرفته است. در نهایت منطقه شمال غربی کیش به علت یکدست بودن سطح دریا از ساحل برای ساخت هتل ترنج کیش انتخاب شد. همین اختلاف ۱۰۰ متری دریا از ساحل سبب شده تا این منطقه هیچگاه دچار طوفان یا امواج شدید نشود.

جزیره مصنوعی در هتل ترنج

همچنین، دو جزیره مصنوعی زیبایی در هتل دریایی ترنج کیش ساخته شده است تا بستری مناسب برای جذب پرندگان مهاجر و حفظ هرچه بیشتر اکوسیستم طبیعی در این منطقه باشد. از این رو از هر یک از میهمانان این هتل انتظار می‌رود تا در زمان اقامت خود با تکیه بر این اساس در حفظ محیط زیست تلاش کنند.

امکانات هتل ساحلی ترنج کیش

هتل ترنج کیش با دارا بودن امکاناتی منحصر‌به‌فرد و ویلاهای به هم پیوسته در دریا و خشکی در نوع خود بی‌نظیر است. البته این هتل با وجود پرسنل حرفه‌ای و طراحی منحصر به فرد، به خوبی توانسته خدماتی عالی به میهمانان ارائه دهد.

این مجموعه با دارا بودن رستوران بر روی آب، کافی شاپ یخی، سالن ماساژ و یوگا، قایق‌های چوبی، آب‌نمای موزیکال، فروشگاه، سرزمین بازی، فضای ورزشی، حمام آفتاب و استخر در بام هتل در رده هتل‌های محبوب و پنج ستاره قرار گرفته است.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.