ماساژور خانم و آقا همراه با خدمات جنسی!

عجیب است و باورنکردنی! فقط با یک کلیک و پرداخت هزینه از ۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی یک ماساژور خانم یا آقا به منزل شما خواهد آمد! گویا آنقدر بیکاری در میان جوانان زیاد شده که از هیچ راهی برای درآمدزایی دریغ نمی‌کنند و، اما هستند قشر مرفهی که حاضر می‌شوند برای ماساژ بدنشان هزینه هایی را متقبل شوند.

ماساژور خانم
ماساژور خانم

«با هشتگ «ماساژ» یکی از صفحاتی را که مزین به تبلیغات ماساژ و ریلکسیشن است، باز می‌کنم. با تأکید بر رضایت مشتری، نوشته شده ماساژ «همزمان توسط آقا و خانوم برای اولین‌بار در غرب تهران، ارتباط از طریق دایرکت». برای رسیدن به حدس و گمانی که امیدوارم واقعی نباشد، از طریق دایرکت پیام می‌دهم. خودم را خانمی جوان معرفی می‌کنم و شرایط و لیست قیمت‌هایش را می‌خواهم.

چند دقیقه بعد پاسخ جالبی برایم می‌فرستد؛ یک ساعت ماساژ کامل بدن توسط آقا ۳۰۰ هزار تومان، در بهت و تعجب پرسش بعدی را در مورد حضور در منزل مطرح می‌کنم، اما جواب عجولانه وی برای اعلام نرخ همراه با مسائل جنسی که به رقمی بالاتر می‌رسد، کافی است تا با کنار هم چیدن این تکه از پازل در کنار تکه‌های دیگر همچون جست‌وجوی «ماساژ در منزل» در مرورگرهای اینترنتی و تماس با چند شماره و چت تلگرامی، یقین پیدا کنم زیرپوست این شهر و در سایه غفلت نهادهای مسئول، هنجارشکنی و بی‌بند و باری جنسی رخ عیان کرده است.
نمونه ای از مکالمه با یک ماساژور خانم در تلگرام:
سلام
ماساژ هپی : ۳۰۰ هزار تومان
ماساژ بادی : ۳۵۰ هزار تومان
ماساژ فول : ۴۵۰ هزار تومان
مکان از شما
تعرفه ماساژور خانم
تعرفه ماساژور خانم

آنچه تحت عنوان توریست «فاحشه‌گری» در برخی نقاط معروف جهان همچون بانکوک، پاتایا و حتی پوکت وجود داشت، به بطن یک کشور اسلامی راه پیدا کرده است و در حال گسترش و گسترانیدن شعوب خود هم هست.»

دیگر آنقدر مسائل عجیب و غریب زیر پوست شهر اتفاق میوفتد و آنقدر از شنیدن این اخبار شوکه می‌شویم که با خود می‌گوییم‌ای کاش همه آنچه در مورد «سالن‌های ماساژ» و «ریلکسیشن» وجود داشت به همان کلاهبرداری‌های سابق خلاصه می‌شد. ماساژورهایی که شماره آن‌ها در فضای مجازی پخش شده بود و با تماس تلفنی و واریز وجه توسط تماس‌گیرندگان، ناگهان ناپدید می‌شدند.

نهادهای مسئول دقیقاً کجا هستند؟!
فاجعه است؛ مسئول گروه‌های آموزش ماساژ، در همان ابتدا به خانم و آقای کارآموز (!) توصیه می‌کنند که اگر می‌خواهند درآمد بالاتری داشته باشند و در کار خود به موفقیت دست پیدا کنند و صد البته که برای گروه ماساژ پولساز باشند، باید ماساژ دادن جنس مخالف را در دستور کار قرار دهند و رعایت اخلاق و شرعیات را به کلی کنار بگذارند، اما فاجعه فراتر از این نیز در حال وقوع است؛ چراکه این باندهای ماساژ (بخوانید باندهای فحشا) به قدری در فضای مجازی و حقیقی فالور و مشتری پیدا کرده‌اند که اگر همین امروز و با چند سال تأخیر هم پلیس فتا و پلیس امنیت وارد عمل شوند، بعید است بتوانند با این ناهنجاری گسترانیده شده در سطح جامعه برخورد کنند و مبتلایان به آن را نجات دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.