شیک‌ترین روش ست کردن مانتو با دامن

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه مانتو را با دامن ست کنید در این مطلب با ما همراه باشید تا با اصول ست کردن مانتو با دامن آشنا شوید.

نحوه ست کردن مانتو با دامن بلند

ست مانتو و دامن پلیسه

دامن‌های پلیسه را می‌توانید به‌راحتی با مانتو ست کنید و برای بیرون از منزل بپوشید. اگر دامن پلیسه شما طرح‌دار است بهتر است بلوز یا شومیز شما کاملا ساده باشد. نکته‌ای که برای پوشیدن مانتو و این مدل دامن مهم است این است که مانتو شما وقتی می‌خواهید با دامن مخصوصا دامن پلیسه بپوشید، خیلی گشاد و پف دار نباشد. بهتر است مانتو جمع‌وجورتر باشد اما مانتو تنگ منظور ما نیست، هیچ‌گاه دامن پلیسه را با مانتو یا شال پلیسه نپوشید.

مانتو با دامن چهارخانه

دامن‌های چهارخانه که معمولا با جنس پشمی در بازار موجود هستند ماسب برای استایل پاییزی شما است، درصورتی‌که دامن شما تا حدی کوتاه باشد می‌توانید از بوت‌های بلند همراه با دامن استفاده کنید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به این مدل پارچه دارید این استایل مطمئنا برای شما مناسب خواهد بود.

ست کردن مانتو با دامن چین‌دار

یک مدل پرطرفدار دیگر، دامن‌هایی با چین طبقه‌ای هستند. این دامن‌ها چه در ساخت استایل مهمانی و چه استایل بیرونی کاربرد زیادی دارند. این نوع دامن را هم می‌توانید همراه با مانتو در بیرون و هم به‌همراه شومیز در مهمانی‌های خود استفاده کنید.

مانتو با دامن حریر

پارچه حریر یکی از پارچه‌های پرطرفدار به‌خصوص در فصل‌های بهار و تابستان است. این پارچه‌ها در رنگ‌های روشن و آبرنگی متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند که شما می‌توانید به‌راحتی از آن‌ها برای ست کردن به‌همراه مانتوهای خود استفاده کنید.
نکته بسیار مهم در انتخاب مانتوی متناسب با دامن حریر این است که جنس مانتو به پارچه حریر نزدیک باشد و همخوانی خوبی داشته باشند. مانتوهای نخی نازک می‌توانند کاندید خوبی برای ترکیب شدن با دامن حریر باشند.

ست مانتو با دامن جین

پارچه جین جزو پارچه‌هایی است که در چهار فصل سال کاربردی بوده و به‌راحتی می‌توان آن را با انواع مانتو چه جلوباز و چه جلوبسته ست کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای این مدل دامن‌ها، از مانتوهای نخی رنگ روشن، پانچوهای کوتاه برای دامن راسته و مانتوهای کتی برای دامن‌های کلوش استفاده کنید.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.