بهترین مدل‌های فرش برای اتاق پذیرایی

در این مطلب به معرفی جدیدترین مدل های فرش‌ در اتاق پذیرایی می‌پردازیم. فرش مناسب برای پذیرایی سبب ایجاد گرمی و آرامش بخشی در فضا می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتما در زمان انتخاب مدل فرش پذیرایی، دقت و حساسیت لازم را داشته باشید.

فرش ۷۰۰ شانه برای پذیرایی

این فرش یکی از بادوام‌ترین و ضخیم‌ترین فرش‌های تولید شده فرش ماشینی است. به همین خاطر برای کسانی که رفت و آمد بالایی دارند و از فرش بسیار استفاده می‌کنند، فرش ۷۰۰ شانه بهترین گزینه است منازلی که قسمت پذیرایی با دیگر بخش‌های خانه جدا نیست و همیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد بهترین نوع فرش برای انها فرش ۷۰۰ شانه هست زیرا دوام بالایی دارد و دیرتر کوبیده و خراب می‌شوند.

فرش ۱۲۰۰ شانه برای پذیرایی

یکی از جدیدترین مدل های فرش‌ در اتاق پذیرایی فرش ۱۲۰۰ شانه است. این فرش ریزبافت‌ترین فرش ماشینی که تنوع بالایی دارد و بیشتر خریداران به دلیل زیبایی و تنوع بالای آن به سراغش می‌روند فرش ۱۲۰۰ شانه به دلیل لطافت و نرمی بالا گزینه خیلی عالی برای کسانی است که بیشتر بروی مبل استراحت می‌کنند و از فرش بیشتر برای زیبایی استفاده می‌کنند.

فرش ۱۵۰۰ شانه برای پذیرایی

این فرش از ریزبافت‌ترین و شبیه‌ترین فرش ماشینی به دستبافت است فرش ۱۵۰۰ بسیار لطیف و ریز بافت بوده و نقشه‌های آن در سبک فرش‌های ابریشم تبریز و قم است.

مدل فرش فانتزی پذیرایی

از دیگر مدل‌های فرش که طرفداران زیادی دارد، فرش فانتزی است. این مدل فرش هم دارای تنوع رنگ و طرح زیادی است و مانند دیگر فرش‌های ماشینی مشتریان با سلیقه‌های مختلف می‌توانند، بهترین و مناسب‌ترین مدل را برای اتاق پذیرایی خود انتخاب کنند. فرش‌های فانتزی در مدل‌های ساده و طرح‌دار در بازار عرضه می‌شوند.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی کلاسیک

افراد زیادی علاقه‌مند به داشتن دکوراسیونی به سبک کلاسیک هستند. برای این افراد خرید یک فرش کلاسیک، جذابیت دکوراسیون پذیرایی را دوچندان خواهد کرد. در صنعت فرش، فرش کلاسیک دارای طرح و نقوش سنتی است، البته در طرح‌های جدید فرش کلاسیک، دیگر خیلی ظاهر سنتی ندارد.

 

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.