این مانتوها شما را لاغر و شیک نشان می‌دهند!

در این مطلب شما را در انتخاب مدل مانتو برای لاغر دیده شدن راهنمایی می‌کنیم. مانتو یکی از پوشش‌های پرکاربرد خانم‌های ایرانی است. یکی از مواردی که ممکن است برخی خانم‌ها به آن توجه نکنند، انتخاب مانتو بر اساس اندام آن‌ها است.

موارد موثر در انتخاب مانتو برای لاغر دیده شدن

مانتو رنگ تیره

سایه‌ها و رنگ‌های روشن تمایل عجیبی به نشان دادن شکل واقعی اندام دارند. برای لاغرتر به‌نظر رسیدن شما باید شکل واقعی بدن خود را پنهان کنید و مانتویی با رنگ تیره انتخاب نمایید. مانتو به رنگ‌های تیره مثل سرمه‌ای، مشکی، شکلاتی و زرشکی در لاغر نشان دادن شما به‌علت خطای دیدی که برای بیننده ایجاد می‌کنند، بسیار موثر هستند.

مانتو با جنس لطیف

در انتخاب مانتو به جنس آن توجه کنید. مانتوهایی با جنس ضخیم و زمخت شما را چاق و مانتوهایی با تار و پود نازک، لطیف و ظریف شما را لاغرتر نشان می‌دهند.

مانتو راه‌راه عمودی

اگر می‌خواهید لاغر و باریک به‌نظر برسید، مانتو راه‌راه عمودی را انتخاب کنید و به سراغ لباس‏‌هایی که راه‌راه افقی دارند نروید. راه‌راه‌های عمودی علاوه‌بر لاغر نشان دادن افراد، نقش پررنگی در بلندتر نشان دادن افراد دارند. اگر دوست دارید کشیده به‌نظر برسید از مانتو هایی با خطوط تیره، نازک و عمودی کمک بگیرید زیرا خطوط عمودی چشم بیننده را به سمت بالا و پایین هدایت می‌کند و این باعث خطای دید می‌شود.

مانتو بلند برای لاغر دیده شدن

مانتو خیلی کوتاه، اگر اندام توپر و چاقی داشته باشید، شما را چاق‌تر نشان می دهند. اگر می‌خواهید لاغر و باریک‌تر به‌نظر برسید، بهتر است مانتویی را انتخاب نمایید که بلندتر باشد.

مانتو یک‌رنگ برای لاغر دیده شدن

برای لاغرتر به‌نظر آمدن، لباس‌های یک‌رنگ بپوشید. پوشیدن یک لباس یک‌دست شما را کشیده و لاغرتر نشان می‌دهد. تک‌رنگ پوشیدن در نشان دادن خط صافی از اندام شما تاثیر بسزایی دارد.

پوشش مونوکروم یا تک‌رنگ چشم‌ها را گمراه کرده و اغلب ظاهر بلندتر و لاغرتری را به اندام شما می‌بخشد. اما پوشیدن دو رنگ مانتو و شلوار، بدن شما را در چشم بیننده به دو قسمت تقسیم می‌کند و چشم به اشتباه، قد را کوتاه و چاق‌تر تصور خواهد کرد.

مانتو ساده با طرح خلوت

برای اینکه لاغرتر به‌نظر برسید، مانتو ساده بپوشید و از پوشیدن مانتوهای شلوغ و پرنقش‌ونگار دوری کنید. اگر از مانتوهای ساده خسته شده‌اید، می‌توانید مانتوهایی با طرح‌های ریز مانند طرح چهارخانه ریز انتخاب کنید که شما را قد بلند و خوش‌اندام جلوه می‌دهد.

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.